Nejlepší filmy 2021

Seznamte se se špičkou nejrelevantnějších filmů roku 2021 – Top 35 nejlepší filmy online roku 2021. Tato špička filmů byla vytvořena na základě veřejného hodnocení různých mezinárodních portálů a recenzí diváků. V roce 2021 pandemie dál zuřila po celém světě s novou silou a neumožnila divákům vidět všechny plánované a ohlášené filmy.

Letošní rok si připomeneme dlouho očekávaným filmem Duna, který se díky skvělým hereckým výkonům a velmi zdařilému pokrytí příběhu dostal i na vrchol naší hitparády. Rok 2021 bude ve filmovém průmyslu vzpomínat na posledního Bond 007 s Danielem Craigem v hlavní roli. Piete, tento film měl mít premiéru v roce 2020, ale byl odložen ze všem známých důvodů. Filmová studia se konečně mohla přizpůsobit novým podmínkám a stabilizovat příjmy. Ve srovnání s předchozím rokem dosáhly celkové roční příjmy z filmu 21,3 miliardy dolarů, což je téměř 2x více než v roce 2020, kdy byl filmový průmysl zahalen mlhou.

Obecně žebříčku sledovanosti dominovaly akční filmy, kromě několika animovaných filmů, jejichž popularitu nemohou ovlivnit žádné viry. Právě na online video online portálech získají kreslené filmy největší počet diváků a tržby. Na konci roku 2021 diváky potěšil nejnovější film - Spider-Man, který získal velmi vysoké hodnocení diváků na různých portálech pro hodnocení filmů.

Top z nejpopulárnějších a nejsledovanějších filmů roku 2021

Nejlepší filmy 2021

Filmová špička je vytvořena na základě žebříčků nejoblíbenějších filmových webů na světě, jejich oblíbenosti a příjmů z pokladen. Protože tyto ukazatele často nejsou srovnatelné a drasticky se liší, shromáždili jsme je a vytvořili těchto 35 nejlepší filmy 2021 podle našeho názoru na YTfilmy.cz.

Velký červený pes Clifford film 2021
35
SLEDOVAT VIDEO

Velký červený pes Clifford (2021)

Clifford the Big Red Dog

5.9 Rodinné filmy Dobrodružné filmy

V filmu Velký červený pes Clifford - Emily zažívá těžké chvíle na nové škole, ale i přes to se stará o malého psa Clifforda, kterého objeví v podivném stavu. Když vyrůstá do obřích rozměrů, Emily a její strýc Casey se musí naučit, jak se o něj postarat, a to přináší mnoho dobrodružství.

Tlapková patrola ve filmu film 2021
34
SLEDOVAT VIDEO

Tlapková patrola ve filmu (2021)

Paw Patrol: The Movie

6.1 Animované filmy Dobrodružné filmy

V Tlapkové patrola ve filmu - psí záchranáři se vydávají na své dosud největší dobrodružství, aby zachránili Adventure City před novým starostou Humdingerem, který hrozí ničivým počasím. I přes jeho machinace je Tlapková patrola připravena na riskantní misi, aby ochránila město a jeho obyvatele.

Zkrať to, zlato film 2021
33
SLEDOVAT VIDEO

Zkrať to, zlato (2021)

Long Story Short

6.6 Komedie Romantické filmy

Film Zkrať to, zlato - sleduje notorického lenocha Teddyho, jehož život se obrátí naruby poté, co se setká s tajemnou cizinkou. Po probuzení zjišťuje, že jeho život skočil o rok dopředu. Snaží se napravit své chyby, aby získal zpět ženu, kterou miluje, předtím než bude pozdě.

Godzilla vs. Kong film 2021
32
SLEDOVAT VIDEO

Godzilla vs. Kong (2021)

Godzilla vs. Kong

6.3 Akční filmy Sci-fi

Ve filmu Godzilla vs. Kong dochází k epickému střetu mezi dvěma legendami, kdy Kong a Godzilla bojují ve vzrušující bitvě. Jejich konflikt má potenciál změnit osud světa, což nutí Konga a jeho ochránce vydat se na riskantní misi, aby našli svůj skutečný domov.

Red Notice film 2021
31
SLEDOVAT VIDEO

Red Notice (2021)

Red Notice

6.3 Akční filmy Thriller

Ve filmu Red Notice - nejlepší expert FBI na chování zločinců spolupracuje s dvěma znepřátelenými gangstery při odvážné loupeži. Spaní se s nimi neřeší, a kdo ví, co se stane, až se spustí akce.

Rychle a zběsile 9 film 2021
30
SLEDOVAT VIDEO

Rychle a zběsile 9 (2021)

F9: The Fast Saga

5.2 Akční filmy Krimi

Film Rychle a zběsile 9. Dominic Toretto si užívá klidný život s Letty a synem, dokud se neobjeví jeho minulost. Jakob, jeho bratr, je nebezpečný a skvěle řídí. S pomocí hackerky Cipher plánuje ovládnout svět. Dominic musí znovu sestavit svůj tým, aby mu čelil a zachránil svět.

Venom 2: Carnage přichází film 2021
29
SLEDOVAT VIDEO

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Venom: Let There Be Carnage

5.9 Akční filmy Sci-fi

V Venom 2: Carnage přichází - Eddie Brock, hostitel Venoma, se snaží balancovat mezi lidským životem a nadlidskými schopnostmi. Jeho setkání s Cletusem Kasadym, který se stane Carnagem, vyústí v nebezpečný střet. Brock musí zastavit této nové hrozby, která unikla z vězení, aby zachránil město.

Mimi šéf: Rodinný podnik film 2021
28
SLEDOVAT VIDEO

Mimi šéf: Rodinný podnik (2021)

The Boss Baby 2: Family Business

5.9 Rodinné filmy Animované filmy

Film Mimi šéf: Rodinný podnik - nás zavádí do světa dospělých bratrů Tima a Teda, kteří se dostanou do nečekaného dobrodružství, když Timova dcera Tabitha začne obdivovat Teda. Tina, jejich batole, odhalí spiknutí ve škole a společně se snaží zachránit svět.

Kingsman: První mise film 2021
27
SLEDOVAT VIDEO

Kingsman: První mise (2021)

The King's Man

6.3 Akční filmy Krimi

Ve filmu Kingsman: První mise - se setkáte s mužem, který musí zastavit sebranku nejhorších tyranských zločinců, jež hrozí rozpoutáním války a zničením milionů životů. S časem jako svým nepřítelem musí bojovat a zastavit je, zatímco svět čelí nebezpečí, kterému čelí málokdo.

Reminiscence film 2021
26
SLEDOVAT VIDEO

Reminiscence (2021)

Reminiscence

5.9 Romantické filmy Sci-fi

Ve filmu Reminiscence - Nick Bannister pomáhá klientům odemknout ztracené vzpomínky. Když se setká s Mae, jeho život se změní v nebezpečnou posedlost. Hledání pravdy o jejím zmizení odhaluje temné tajemství, zatímco Bannister čelí otázce, kam až je ochoten jít kvůli lásce.

25 nejlepší filmy 2021 na základě hodnocení a sledování filmů na různých portálech kin.
Eternals film 2021
25
SLEDOVAT VIDEO

Eternals (2021)

Eternals

6.3 Fantasy Dobrodružné filmy

Ve filmu Eternals se nesmrtelná rasa s nadlidskými schopnostmi, známá jako Eternals, opět sjednocuje, aby bojovala proti zlým deviantům. Tyto bytosti tajně žijí na Zemi po tisíce let a nyní se znovu spojují, aby ochránily lidstvo.

Klan Gucci film 2021
24
SLEDOVAT VIDEO

Klan Gucci (2021)

House of Gucci

6.6 Drama Životopisný filmy

Ve filmu Klan Gucci - je představen šokující skutečný příběh impéria italského módního domu. Tři desetiletí rodinné historie, plné lásky, zrady, dekadence, pomsty a vraždy, tvoří mozaiku toho, co všechno nese sebou slavná značka Gucci.

Zhoubné zlo film 2021
23
SLEDOVAT VIDEO

Zhoubné zlo (2021)

Malignant

6.2 Hororové filmy Mysteriózní filmy

Ve filmu Zhoubné zlo - Madison po brutálním incidentu v nemocnici Simion Research Hospital se probouzí v nemocnici v dnešním Seattlu s otupujícími vizemi vražd. Její minulost se mísí s přítomností, zatímco místní detektivové se snaží odhalit pravdu. Je to výtvor její představivosti nebo skutečný strašák, který požaduje krev?

Poslední noc v Soho film 2021
22
SLEDOVAT VIDEO

Poslední noc v Soho (2021)

Last Night in Soho

7.0 Drama Hororové filmy

V Poslední noc v Soho - mladá módní studentka Eloise objevuje magické noční dobrodružství ve svých snech, kdy cestuje z moderního Londýna do šedesátých let. Její setkání s charismatickou zpěvačkou Sandie odhaluje temné tajemství minulosti, které se začíná projevovat i ve skutečném životě. Eloise se rozhodne Sandie zachránit, přestože to může být šílené a nebezpečné.

Expedice: Džungle film 2021
21
SLEDOVAT VIDEO

Expedice: Džungle (2021)

Jungle Cruise

6.6 Komedie Dobrodružné filmy

Film Expedice: Džungle - sleduje dobrodružnou cestu doktorky Lily Houghtonové a kapitána Franka Wolffa po Amazonce v pátrání po léčivém stromě. S nebezpečím a nadpřirozenými silami čelící trojice riskuje nejen svůj osud, ale i budoucnost lidstva. Jejich dobrodružství nabízí vzrušující mix nebezpečí a krásy amazonské džungle.

Free Guy: Hra na hrdinu film 2021
20
SLEDOVAT VIDEO

Free Guy: Hra na hrdinu (2021)

Free Guy

7.1 Akční filmy Komedie

Free Guy: Hra na hrdinu - sleduje bankovního úředníka, který zjistí, že je vlastně nehratelným charakterem ve videohře. Rozhodne se stát hrdinou, který přepíše svůj příběh. V prostředí bez omezení a s volností, kde je všechno dovoleno, musí zachránit svět před jeho zkázou.

Cruella film 2021
19
SLEDOVAT VIDEO

Cruella (2021)

Cruella

7.3 Komedie Dobrodružné filmy

Film Cruella sleduje mladou, chytrou a kreativní podvodnici Estellu, která touží uspět ve světě módy. Spřátelí se s mladými zloději a zaujme pozornost módní legendy baronky von Hellman, ztvárněné Emmou Thompson. Jejich vztah spustí řetězec událostí a odhalení, které přivedou Estellu k přijetí její temné stránky jako Cruelly.

Black Widow film 2021
18
SLEDOVAT VIDEO

Black Widow (2021)

Black Widow

6.7 Akční filmy Dobrodružné filmy

Film Black Widow. Black Widow se po dekádě v Marvel Cinematic Universe dočkala sólového dobrodružství. Skupina nebezpečných lidí odhalí její minulost, což ji přinutí cestovat po celém světě. Pronásleduje ji Taskmaster, neúprosný zabiják, jehož jediným úkolem je zničit Black Widow.

Luca film 2021
17
SLEDOVAT VIDEO

Luca (2021)

Luca

7.4 Rodinné filmy Animované filmy

Film Luca se odehrává v italském městečku na riviéře, sleduje dospívajícího chlapce, který zažívá letní prázdniny plné dobrodružství s novým kamarádem. Jejich radost však ohrožuje tajemství - jsou vodními příšeráky. Zmrzliny, těstoviny a vyjížďky na mopedu patří k jejich nezapomenutelným zážitkům.

Encanto film 2021
16
SLEDOVAT VIDEO

Encanto (2021)

Encanto

7.2 Rodinné filmy Animované filmy

V Encantu, kouzelném domě v kolumbijských horách, každé dítě má jedinečný dar, každé kromě Mirabel. Když se kouzlo ztrácí, Mirabel se stává poslední nadějí rodiny Madrigalů. Film Encanto nás vtáhne do světa magie a naděje, kde se odhalují síly a úkoly jedinečné rodiny.

15 populárnější filmy 2021. Najděte filmy na nejlepších filmových portálech nebo kinech.
Krotitelé duchů: Odkaz film 2021
15
SLEDOVAT VIDEO

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Ghostbusters: Afterlife

7.1 Komedie Fantasy

Ve filmu Krotitelé duchů: Odkaz - se svobodná matka s dvěma dětmi přestěhuje do maloměsta. Zde objeví jejich spojení s původními krotiteli duchů a odhalí tajemný odkaz po svém dědečkovi. Jejich dobrodružství odhaluje hluboké rodinné tajemství a zděděné schopnosti vypořádat se s neviditelným světem.

Sebevražedný oddíla film 2021
14
SLEDOVAT VIDEO

Sebevražedný oddíla (2021)

The Suicide Squad

7.2 Akční filmy Fantasy

Film Sebevražedný oddíl. V Belle Reve uzavřeli dohodu s chladnokrevnou Amanda Waller. Task Force X, tedy Harley Quinn, Bloodsport, Peacemaker a další, se vydává do Corto Maltese najít Myslitele, zlomyslného vědce. Spojí se s novým vůdcem, ale hrozí zkáza. Dokáže Sebevražedný oddíl zastavit novou hrozbu a zachránit svět?

Zelený rytíř film 2021
13
SLEDOVAT VIDEO

Zelený rytíř (2021)

The Green Knight

6.6 Fantasy Dobrodružné filmy

Film Zelený rytíř - přináší temnější pohled na legendu o Artušovi. Sir Gawain, odvážný rytíř kulatého stolu, se vydává na nebezpečnou cestu, kde musí čelit duchům a obřím výzvám. Tato epická středověká fantasy odhaluje jeho boj o cestu k cti a odvaze.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech film 2021
12
SLEDOVAT VIDEO

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

7.4 Fantasy Dobrodružné filmy

Film Shang-Chi a legenda o deseti prstenech - přináší příběh čínského superhrdiny Shang-Chiho, který čelí své minulosti, zapleten do sítě tajemné organizace Deset prstenů. Patří do čtvrté fáze MCU a Mandarina představuje jako skutečného záporáka.

Nikdo film 2021
11
SLEDOVAT VIDEO

Nikdo (2021)

Nobody

7.4 Akční filmy Krimi

Film Nikdo - nás vtahuje do života Hutcha, unaveného a zanedbaného muže, který se po konfrontaci s lupiči a nočním incidentem v autobuse musí opět naučit používat své dovednosti. S tajemnou minulostí a arzenálem zbraní se vydá na cestu pomsty, která ho změní v nebezpečného nepřítele.

10 nejlepší filmy 2021. Zjistěte, které to jsou, a podívejte se na ně na online filmových portálech.
Raya a drak film 2021
10
SLEDOVAT VIDEO

Raya a drak (2021)

Raya and the Last Dragon

7.3 Animované filmy Dobrodružné filmy

Ve filmu Raya a drak - byla kdysi harmonie mezi lidmi a draky v Kumandře. Nyní se zlo Druunů vrací. Raya, osamělá válečnice, hledá posledního draka, aby zastavila Druuny. Během cesty zjišťuje, že k záchraně světa potřebuje nejen dračí kouzla, ale i důvěru.

West Side Story film 2021
9
SLEDOVAT VIDEO

West Side Story (2021)

West Side Story

7.1 Drama Muzikál

Film West Side Story, adaptace slavného muzikálu z roku 1957, sleduje zakázanou lásku a rivalitu mezi dvěma teenagerskými pouličními gangy, Jets a Sharks, kteří mají odlišný etnický původ.

K zemi hleď! film 2021
8
SLEDOVAT VIDEO

K zemi hleď! (2021)

Don't Look Up

7.2 Drama Sci-fi

Ve filmu K zemi hleď! - dva astronomové vyrazí na mediální turné, aby varovali lidstvo před smrtící kometou. Ovšem zdá se, že zpráva nedopadla dobře, protože nikoho to nezajímá. S planetou v ohrožení, záchrana možná spočívá jen v jejich rukou.

Rozhněvaný muž film 2021
7
SLEDOVAT VIDEO

Rozhněvaný muž (2021)

Wrath of Man

7.1 Akční filmy Thriller

V akčním thrilleru Rozhněvaný muž - tajemný strážce náklaďáku s penězi překvapí své spolupracovníky svými precizními schopnostmi během loupeže. Když se jeho motiv odhalí, podnikne dramatické kroky k vyrovnání skóre, čímž zanechává posádku v šoku a otřesenou.

Tiché místo: Část II film 2021
6
SLEDOVAT VIDEO

Tiché místo: Část II (2021)

A Quiet Place Part II

7.2 Drama Hororové filmy

Film Tiché místo: Část II - pokračuje příběhem rodiny Abbottových, kteří po otcově smrti opouštějí svou farmu a vydávají se hledat pomoc. Invaze bytostí reagujících na jakýkoliv zvuk je nutí na extrémně nebezpečnou pouť. Brzy si uvědomují, že nebezpečí může číhat nejen od vetřelců, ale i od lidí.

Není čas zemřít film 2021
5
SLEDOVAT VIDEO

Není čas zemřít (2021)

No Time to Die

7.3 Akční filmy Thriller

Film Není čas zemřít - zachycuje Jamese Bonda, který po ukončení služby odpočívá na Jamajce. Jeho klid naruší žádost starého přítele Felixe Leitera ze CIA o pomoc při záchraně uneseného vědce. Bond odhalí nevyzpytatelného zločince s ničivou technologií, což ztěžuje celou misi.

Zpívej 2 film 2021
4
SLEDOVAT VIDEO

Zpívej 2 (2021)

Sing 2

7.4 Komedie Animované filmy

Ve filmu Zpívej 2 - Buster Moon se snaží dostat svou pěveckou skupinu do Redshore City, ale je to Jimmy Crystal, kdo tam má kontrolu. Aby získal souhlas, slibuje největší hudební legendu Claye Callowaye. I přes jeho odpor se Buster rozhodne, že velké sny stojí za jakékoli riziko.

Poslední souboj film 2021
3
SLEDOVAT VIDEO

Poslední souboj (2021)

The Last Duel

7.4 Drama Historické filmy

Ve filmu Poslední souboj - se odehrává drama ze 14. století ve Francii, kde Jean de Carrouges a Jacques Le Gris soupeří v posledním oficiálním duele. Jejich spor se týká cti Marguerite, Carrougesovy manželky, kterou Le Gris údajně napadl. Vítězství v duele může znamenat nejen osvobození od obvinění, ale i záchranu života Marguerite.

Spider-Man: Bez domova film 2021
2
SLEDOVAT VIDEO

Spider-Man: Bez domova (2021)

Spider-Man: No Way Home

8.2 Akční filmy Dobrodružné filmy

Ve filmu Spider-Man: Bez domova Spider-Man žádá Doctora Strange, aby skryl jeho totožnost, ale kouzlo vyvolává chaos, když do reality proniknou nejmocnější zloduši. Peter čelí své největší výzvě, která změní nejen jeho budoucnost, ale i budoucnost paralelních světů.

Duna film 2021
1
SLEDOVAT VIDEO

Duna (2021)

Dune

8.0 Akční filmy Dobrodružné filmy

Film Duna vypráví o mocenských bojích v galaktickém Impériu o ovládnutí planety Arrakis, zdroje vzácného koření melanže. Imperátor svěří správu nad Arrakisem rodu Atreidů, ale jde o součást spiknutí. Vévodův syn Paul a jeho matka uprchnou do pouště, kde nacházejí naději mezi domorodými fremeny.

Nejlepší filmy 2021 jistě nezklamou ani ty nejnáročnější diváky, protože všechny nejoblíbenější filmové žánry jsou zastoupeny kvalitními filmy.

Další filmy roku 2021

Ne všechny filmy 2021 jsou ve filmovém žebříčku, takže tyto méně oblíbené filmy lze najít na tomto seznamu. To nutně neznamená, že tyto filmy jsou horší. Tyto filmy jsou však hodnoceny níže.

 • Matrix Resurrections film 2021
 • Ulička přízraků film 2021
 • Space Jam: Nový začátek film 2021
 • Švindlíř film 2021
 • Spirála strachu: Saw pokračuje film 2021
 • Králíček Petr bere do zaječích film 2021
 • Hra špionů film 2021
 • Mortal Kombat film 2021
 • Rock Dog 2 film 2021
 • Chaos film 2021
 • Včelka Mája: Královský klenot film 2021
 • Příšerákovi 2 film 2021
 • Seal Team: Pár správných tuleňů film 2021
 • Tom a Jerry film 2021
 • Resident Evil: Raccoon City film 2021
 • Divoký Spirit film 2021
 • Mrazivá past film 2021
 • Úniková hra: Turnaj šampiónů film 2021
 • Rachot film 2021