Nejlepší filmy 2024

Seznamte se se špičkou nejrelevantnějších filmy 2024 – Top 30 nejlepší filmy 2024. Top filmů vzniká na základě hodnocení různých mezinárodních filmových kritiků, veřejných hodnocení a komentářů filmových portálů a také zpětná vazba publika. Rok 2024 začal premiérou dlouho očekávaného filmu - Duna: Část druhá. Původně bylo plánováno na 2023. filmový rok byl však kvůli různým okolnostem odložen.

Letošní rok bude obecně plný dobrodružných, hororových a akčních filmů. Téměř každý víkend válek bude mít premiéru film z těchto žánrů. Za zmínku stojí, že v roce 2023 proběhla v Hollywoodu generální stávka, která si vynutila odložení mnoha filmů. Například film Lovec Kraven byl odložen o celý rok, což je velká výzva pro režiséry, herce a další zúčastněné strany.

Filmová studia se stále vzpamatovávají z pandemie a filmový rok 2024 vypadá, že ve filmovém průmyslu konečně odstartoval – v kinech a online filmových platformách se nabízejí vysoce kvalitní filmy a kreslené filmy. Internetovým streamovacím portálům je velmi ostrá konkurence. Vítězný pochod ukazují ty portály, které poskytují filmy s rozpoznatelnějšími herci a jsou schopny ukázat exkluzivní filmové nabídky z Hollywoodu.

Filmy 2024 budou bohaté nejen na filmy pro dospělé, ale také na dlouho očekávané animované filmy, jako jsou Já, padouch 4 a Kung Fu Panda 4 se bude promítat na velkých plátnech kin a jako obvykle v českém jazyce. Nejmladší filmoví diváci určitě ocení nejnovější dobrodružství postav

Nejsledovanější a top filmy 2024

Nejlepší filmy 2024

Filmová špička je vytvořena na základě žebříčků nejoblíbenějších filmových webů na světě, jejich oblíbenosti a příjmů z pokladen. Protože tyto ukazatele často nejsou srovnatelné a drasticky se liší, shromáždili jsme je a vytvořili těchto 30 nejlepší filmy 2024 podle našeho názoru na YTfilmy.cz.

Vrána film 2024
30
SLEDOVAT VIDEO

Vrána (2024)

The Crow

Akční filmy Krimi

Film Vrána sleduje osud milenců Erica Dravena a Shelly Websterové, kteří jsou brutálně zavražděni. Podle legendy vrána odnáší duše zemřelých. Eric vstává z hrobu a s pomocí vrány se vrací jako nesmrtelný, aby se mstil svým vrahům za sebe i za Shelly.

Mizerové: Na život a na smrt film 2024
29
SLEDOVAT VIDEO

Mizerové: Na život a na smrt (2024)

Bad Boys: Ride or Die

Akční filmy Dobrodružné filmy

V Mizerové: Na život a na smrt - se miamští policisté Mike Lowrey a Marcus Burnett vydávají na nebezpečnou misi, aby očistili jméno svého zesnulého policejního kapitána, který byl zapleten s drogovými kartely. Boj proti kriminálnímu podsvětí ohrožuje jejich životy i jejich věrnost k právu.

Milé laskavosti film 2024
28
SLEDOVAT VIDEO

Milé laskavosti (2024)

Kinds of Kindness

Komedie Drama

Ve filmu Milé laskavosti - se muž snaží uniknout před osudem, policista zkoumá záhadné chování manželky po údajném utonutí a žena hledá výjimečného duchovního průvodce podle proroctví. Jejich osudy se prolínají v hledání smyslu a změně v životě.

Back to Black film 2024
27
SLEDOVAT VIDEO

Back to Black (2024)

Back to Black

6.6 Životopisný filmy Hudba

Film Back to Black líčí vzestup Amy Winehouse k slávě a tvorbu jejího průlomového alba. Vyprávěný z jejího pohledu a inspirovaný osobními texty, sleduje její život a bouřlivý vztah, který formoval jedno z nejlegendárnějších hudebních alb v historii.

Bob Marley: One Love film 2024
26
SLEDOVAT VIDEO

Bob Marley: One Love (2024)

Bob Marley: One Love

6.3 Životopisný filmy Hudba

V Bob Marley: One Love sledujeme Boba Marleyho, jamajského národního hrdinu, který se snaží ukončit násilí mezi politickými tábory. Po útoku na jeho rodinu odchází do Anglie, kde se potýká s předsudky kvůli svému vzhledu, ale jeho hudba ho nakonec povýší mezi nejvlivnější hudebníky dvacátého století.

Abigail film 2024
25
SLEDOVAT VIDEO

Abigail (2024)

Abigail

7.1 Hororové filmy Thriller

Ve filmu Abigail banda zločinců plánuje unést bohatou dceru a získat výkupné. První fáze únosu proběhne hladce, ale jejich plány se zkomplikují, když začnou únosci mysteriózně umírat. Co se zdálo být snadnou loupeží, se rychle mění v boj o přežití.

Lovec Kraven film 2024
24
SLEDOVAT VIDEO

Lovec Kraven (2024)

Kraven the Hunter

Sci-fi

Film Lovec Kraven odhaluje, jak vznikl jeden z nejzajímavějších zločinců z filmového vesmíru Marvel. Příběh se soustředí na osudový střet Kravena s Spider-Manem a jeho cestu k moci a výraznosti.

Argylle: Tajný agent film 2024
23
SLEDOVAT VIDEO

Argylle: Tajný agent (2024)

Argylle

5.7 Akční filmy Thriller

Film Argylle: Tajný agent - sleduje introvertní špionážní spisovatelku Elly Conwayovou, která se ocitne v nebezpečném světě špionáže, když se zápletky jejích knih střetnou s aktivitami zlověstného podzemního syndikátu. Spolu s špiónem Aidanem musí čelit nebezpečí a odhalit tajemství tohoto neznámého světa.

Deadpool a Wolverine film 2024
22
SLEDOVAT VIDEO

Deadpool a Wolverine (2024)

Deadpool & Wolverine

Akční filmy Sci-fi

Film Deadpool a Wolverine sleduje Deadpoolovo zapojení do organizace Time Variation Authority při ochraně multivesmíru. Spolu s Wolverineem mění svět marvelovských superhrdinů, čelí novým nebezpečím a prožívají dobrodružství ve všech dimenzích.

Mothers Instinct film 2024
21
SLEDOVAT VIDEO

Mothers Instinct (2024)

Mothers Instinct

6.5 Drama Thriller

V dramatickém filmu Mothers Instinct - Alice a Celine žijí tradičním životem s úspěšnými manželi a stejně starými syny. Vše se změní po tragické nehodě, která naruší jejich harmonii. Pocit viny, podezření a paranoia postupně ničí jejich sourozenecké pouto.

20 top filmy 2024. Najděte filmy na nejlepších filmových portálech nebo kinech.
Kung Fu Panda 4 film 2024
20
SLEDOVAT VIDEO

Kung Fu Panda 4 (2024)

Kung Fu Panda 4

6.3 Animované filmy Dobrodružné filmy

Film Kung Fu Panda 4 sleduje Po, který se pod vedením Mistra Šifu stará o klid v Údolí klidu. Jeho mentor chce, aby Po povýšil a stal se duchovním vůdcem, ale Po se necítí připravený. Poté, co se mocná čarodějnice rozhodne získat dovednosti od legendárních bojovníků, Po musí odložit své starosti a znovu se pustit do kung fu.

Strážci film 2024
19
SLEDOVAT VIDEO

Strážci (2024)

The Watchers

Hororové filmy Mysteriózní filmy

V filmu Strážci osmadvacetiletá umělkyně Mina se ztratí v rozsáhlém, dosud neprozkoumaném lese v západním Irsku. Při hledání úkrytu se náhle ocitne vedle tří cizinců, kteří jsou každou noc sledováni a pronásledováni tajemnými bytostmi.

Království Planeta opic film 2024
18
SLEDOVAT VIDEO

Království Planeta opic (2024)

Kingdom of the Planet of the Apes

Akční filmy Sci-fi

Ve filmu Království Planeta opic - opice dominují planetě a lidé se skrývají. Mladý lidoop podniká cestu, aby se vyrovnal s minulostí a udělal rozhodnutí, která ovlivní budoucnost obou druhů. Opičí tyran staví své království, což představuje výzvu pro lidi i opice.

První znamení: Přichází satan! film 2024
17
SLEDOVAT VIDEO

První znamení: Přichází satan! (2024)

The First Omen

6.8 Hororové filmy

Ve filmu První znamení: Přichází satan - mladá Američanka poslána do Říma začne sloužit církvi a objeví temnotu, která ji zpochybňuje ve víře. Odhaluje děsivé spiknutí, které má přivést k zrození inkarnace zla.

Godzilla x Kong: Nové imperium film 2024
16
SLEDOVAT VIDEO

Godzilla x Kong: Nové imperium (2024)

Godzilla x Kong: The New Empire

6.5 Akční filmy Sci-fi

Film Godzilla x Kong: Nové imperium - je nové dobrodružství v Monsterverse, kde se Godzilla a Kong postaví nové hrozbě. Film prozkoumává historii titánů, tajemství Ostrova lebek a jejich propojení s lidstvem. Explozivní souboj nabízí vzrušující pohled na jejich původ a osudy, které formovaly existenci těchto mýtických bytostí.

Furiosa: Sága Šíleného Maxe film 2024
15
SLEDOVAT VIDEO

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Furiosa: A Mad Max Saga

Dobrodružné filmy Sci-fi

Ve filmu Furiosa: Sága Šíleného Maxe mladá Furiosa je unesena z Green Place do rukou motorkářského gangu vedeného Dementem. Prorazí se pustinou a dostane se do Citadely, kde vládne Immortan Joe. Zažije bitvu mezi oběma vůdci a musí přežít mnoho zkoušek při hledání cesty domů.

Krotitelé duchů: Říše ledu film 2024
14
SLEDOVAT VIDEO

Krotitelé duchů: Říše ledu (2024)

Ghostbusters: Frozen Empire

6.4 Fantasy Dobrodružné filmy

Ve filmu Krotitelé duchů: Říše ledu - rodina Spenglerových se spojí s původními Krotiteli duchů v New Yorku. Společně budují novou laboratoř na vyšší úroveň chytání duchů. Když se však zlé síly dostanou do našeho světa, musí noví i starší Krotitelé duchů spojit síly, aby ochránili svůj domov a zastavili novou hrozbu.

Opičí muž film 2024
13
SLEDOVAT VIDEO

Opičí muž (2024)

Monkey Man

7.0 Akční filmy Thriller

Ve filmu Opičí muž - chlapec, který dříve věřil v legendu o opičím králi Hanumanovi, je svědkem vraždy své matky. Ztrácí víru ve spravedlnost a stává se nelegálním zápasníkem, toužícím po pomstě. V temných uličkách města hledá své nepřátele, připravený se proměnit v impozantního nástroj pomsty. Ale zda dokáže uspět, zůstává otázkou.

Rivalové film 2024
12
SLEDOVAT VIDEO

Rivalové (2024)

Challengers

Romantické filmy Sport

Film Rivalové sleduje tři hráče, kteří se znali jako teenageři a soupeří na tenisovém turnaji. Stará rivalita ožívá na kurtu i mimo něj.

Kaskadér film 2024
11
SLEDOVAT VIDEO

Kaskadér (2024)

The Fall Guy

7.3 Akční filmy Drama

Film Kaskadér sleduje profesionálního kaskadéra Colta Seaverse, který musí najít ztraceného herce Toma Rydera. Režisérkou filmu je Coltova bývalá přítelkyně Jody, a tak přijímá zakázku, která by mohla ohrozit její kariéru. Nečekaně se ocitne v konfliktu s gangem nebezpečných zabijáků, kteří jsou na stopě Tomovi.

10 nejlepší filmy 2024. Zjistěte, které to jsou, a podívejte se na ně na online filmových portálech.
Nezlomní film 2024
10
SLEDOVAT VIDEO

Nezlomní (2024)

Arthur the King

7.0 Dobrodružné filmy

Film Nezlomní sleduje Michaela, který se po 19 letech vrací na závod Adventure Racing ve světovém mistrovství. Kromě náročného terénu bojuje s překážkami a setkává se s opuštěným psem, který se stává součástí týmu. Společně s psem Arthurem prožívají silné pouto, které je posílí v obtížných chvílích závodu.

Cizinci: Kapitola 1 film 2024
9
SLEDOVAT VIDEO

Cizinci: Kapitola 1 (2024)

The Strangers: Chapter 1

Hororové filmy

Film Cizinci: Kapitola 1 sleduje mladý pár, který cestuje napříč zemí, ale jejich cesta se zvrtne, když uvíznou v odlehlé chatce v lese. Stávají se kořistí maskovaných cizinců. Hlavní hrdinka se stane obětí, ačkoliv není jasný důvod. Jak se s tím vypořádá a co chtějí cizinci, se postupně odhaluje.

Vetřelec: Romulus film 2024
8
SLEDOVAT VIDEO

Vetřelec: Romulus (2024)

Alien: Romulus

Hororové filmy Sci-fi

Ve Vetřelci: Romulus - se skupina mladých lidí na vzdáleném světě setká s nejděsivější formou života ve vesmíru, která jim hrozí a vystavuje je extrémním situacím, zatímco bojují o přežití a hledají cestu zpět domů.

Rozzum v divočině film 2024
7
SLEDOVAT VIDEO

Rozzum v divočině (2024)

The Wild Robot

Animované filmy Dobrodružné filmy

V Rozzum v divočině - ztroskotá robot na ostrově a musí se přizpůsobit drsnému prostředí, navázat vztahy s ostrovními zvířaty a adoptovat osiřelé housátko. Příběh ukazuje jeho evoluci od stroje k citlivému bytí a význam vztahů a péče.

Joker: Folie à Deux film 2024
6
SLEDOVAT VIDEO

Joker: Folie à Deux (2024)

Joker: Folie à Deux

Muzikál Krimi

Ve filmu Joker: Folie à Deux neúspěšný komik Arthur Fleck navazuje vztah s Harley Quinn během svého pobytu ve státní nemocnici v Arkhamu, což vede k nečekaným a temným událostem, které otřesou jejich životy navždy.

Tiché místo: První den film 2024
5
SLEDOVAT VIDEO

Tiché místo: První den (2024)

A Quiet Place: Day One

Hororové filmy Sci-fi

Film Tiché místo: První den - je dalším dílem úspěšné hororové série Johna Krasinskiho, kde lidstvo bojuje s mimozemskou invazí pomocí ticha. Děj se tentokrát odehrává v New Yorku uprostřed dne, kdy mimozemšťané dorazili, a město nikdy neusne.

Já, padouch 4 film 2024
4
SLEDOVAT VIDEO

Já, padouch 4 (2024)

Despicable Me 4

Animované filmy Dobrodružné filmy

Ve filmu Já, padouch 4 - Gru a jeho rodina uvítají nového člena, Grua Jr., který má v úmyslu potrápit svého otce. Rodinu čeká boj s novým nepřítelem Maxime Le Mal a jeho přítelkyní Valentinou, což je nucí dát se na útěk spolu s Minions.

Občanská válka film 2024
3
SLEDOVAT VIDEO

Občanská válka (2024)

Civil War

7.6 Akční filmy

Ve filmu Občanská válka - tým novinářů projíždí Spojenými státy během rychle eskalující druhé americké občanské války mezi vládou a separatisty. Dokumentuje jejich boj o přežití v dystopické době, kdy vláda páchá zločiny a extremistické milice terorizují zemi.

The Ministry of Ungentlemanly Warfare film 2024
2
SLEDOVAT VIDEO

The Ministry of Ungentlemanly Warfare (2024)

The Ministry of Ungentlemanly Warfare

7.3 Drama Válečné filmy

Ve filmu The Ministry of Ungentlemanly Warfare je popsán skutečný příběh tajné britské organizace z druhé světové války. Jejich nekonvenční boj proti Němcům, pod vedením Winstona Churchilla, změnil průběh války a položil základy pro moderní černé operace.

Duna: Část druhá film 2024
1
SLEDOVAT VIDEO

Duna: Část druhá (2024)

Dune: Part Two

8.7 Drama Dobrodružné filmy

Film Duna: Část druhá- sleduje Paula Atreida, který se připojí k Fremenům a zamiluje se do Chani. Plný pomsty plánuje odčinit zkázu svého rodu. Ale čelí velkému dilematu: vybrat mezi láskou a osudem vesmíru. Pouze on může předvídat hrozivou budoucnost.

Nejlepší filmy 2024 jistě nezklamou ani ty nejnáročnější diváky, protože všechny nejoblíbenější filmové žánry jsou zastoupeny kvalitními filmy.

Další filmy roku 2024

Ne všechny filmy 2024 jsou ve filmovém žebříčku, takže tyto méně oblíbené filmy lze najít na tomto seznamu. To nutně neznamená, že tyto filmy jsou horší. Tyto filmy jsou však hodnoceny níže.

 • Vezmi mě na Měsíc film 2024
 • Medvídek Pú: Krev a med II film 2024
 • Beetlejuice Beetlejuice film 2024
 • Neposkvrněná film 2024
 • Twisters film 2024
 • Borderlands film 2024
 • Land of Bad film 2024
 • Madam Web film 2024
 • Sting film 2024
 • Boy Kills World film 2024
 • Race for Glory: Audi vs. Lancia film 2024
 • The Beekeeper film 2024
 • Tarot film 2024
 • V hlavě 2 film 2024
 • Neviditelné zlo film 2024
 • Beautiful Wedding film 2024
 • Imaginární přátelé film 2024
 • Garfield ve filmu film 2024
 • Noční koupání film 2024