Romantické filmy

Shromážděné velké online videoportály, které nabízejí ty nejlepší romantické filmy online v češtině nebo s titulky. Seznam portálů je pravidelně aktualizován a doplňován. Romantické komedie nebo filmy jiného žánru jsou dostupné ve vynikající HD kvalitě a několik portálů nabízí responzivní design, který vám umožní sledovat film na chytrých telefonech.

Filmové portály, které nabízejí romantické filmy
Ne. Jméno Adresa Jazyky
1. FilmPlanet https://filmplanet.to CZ / EN
2. Filmycesky https://filmycesky.cz CZ / EN
3. YouTube https://youtube.com CZ / EN
4. Sledujfilmy.io https://sledujfilmy.io CZ / EN
5. Topserialy https://topserialy.io CZ / EN
6. iPrima https://www.iprima.cz CZ / EN
7. Bombuj https://www.bombuj.si CZ / EN
8. Stream https://www.stream.cz CZ / EN
9. Netflix https://www.netflix.com EN
10. Disney+ https://www.disneyplus.com EN

Sledujte filmy na nejnavštěvovanějších filmových portálech online

Romantické filmy jsou zvláštní kategorií filmů, protože málokdy se ve filmu neobjeví scéna o vztahu zamilovaných lidí. Existují takové záběry pro dramata, dobrodružné i akční filmy. Dá se tedy s jistotou říci, že část romantiky najdeme téměř ve všech filmech. V tomto žánru filmů jsou hlavní události založeny na vztazích, emocích a zkušenostech a kolem nich.

Romantické komedie 2024 jsou často zvednuty filmovými studii, protože se jedná o extrémně populární sbírku filmových žánrů. Diváci mají tento typ filmů rádi, protože je lehký, vtipný a po sérii nečekaných zvratů má obvykle šťastný konec. Filmoví scénáristé a režiséři do svých filmů rádi vkládají atmosféru svátku svatého Valentýna a romantickou náladu měsíce února.

nejlepší romantické filmy

Filmové portály často tuto filmovou sekci neoddělují jako samostatnou sekci, protože nabízený počet filmů není velký, nebo jsou všechny filmy perfektně použitelné i do jiných kategorií. Bez ohledu na to jsou dostupné ve velkém množství a v dobré kvalitě vysokého rozlišení na nejnavštěvovanějších českých internetových stránkách pro sdílení souborů a internetových filmových portálech.

Romantické komedie nebo dramata si oblíbily různé televizní kanály, a tak na stránkách jako Netflix a FilmPlanet najdete nedávno uváděné zahraniční filmy s dobrým překladem do češtiny.

Nejlepší romantické filmy 2024 a 2023. Filmy, ve kterých jsou na prvním místě pocity a teprve potom okolní svět. Filmy, které ve jménu lásky ukazují neomezené možnosti. Jedná se o filmy, které získaly uznání v různých filmových žebříčcích.

Romantické filmy 2024 / 2023

Zjistěte nejnovější romantické filmy 2024. a 2023. který je již možné zhlédnout online nebo bude brzy k vidění v největších kinech v ČR.

Rivalové film 2024 SLEDOVAT VIDEO Rivalové Challengers
(2024)
Beautiful Wedding film 2024 SLEDOVAT VIDEO Beautiful Wedding Beautiful Wedding
(2024)
May December film 2023 SLEDOVAT VIDEO May December May December
(2023)
S tebou nikdy film 2023 SLEDOVAT VIDEO S tebou nikdy Anyone But You
(2023)
Jeanne du Barry - Králova milenka film 2023 SLEDOVAT VIDEO Jeanne du Barry - Králova milenka Jeanne du Barry
(2023)
Priscilla film 2023 SLEDOVAT VIDEO Priscilla Priscilla
(2023)
After: Odloučení film 2023 SLEDOVAT VIDEO After: Odloučení After Everything
(2023)
Puppy Love film 2023 SLEDOVAT VIDEO Puppy Love Puppy Love
(2023)
Generace F film 2023 SLEDOVAT VIDEO Generace F The Pod Generation
(2023)
Asteroid City film 2023 SLEDOVAT VIDEO Asteroid City Asteroid City
(2023)
Znovu se zamilovat film 2023 SLEDOVAT VIDEO Znovu se zamilovat Love Again
(2023)
Možná řeknu ano film 2023 SLEDOVAT VIDEO Možná řeknu ano Maybe I Do
(2023)
Chudáčci film 2023 SLEDOVAT VIDEO Chudáčci Poor Things
(2023)
Vstupenka do ráje film 2022 SLEDOVAT VIDEO Vstupenka do ráje Ticket to Paradise
(2022)

Nejlepší romantické filmy

Najděte nejlepší online romantické filmy posledních let, které stojí za to sledovat.

 • Kde zpívají raci film 2022
 • After: Pouto film 2022
 • Emma film 2020
 • Přežít Vánoce film 2004
 • Holka z města film 2009
 • Milostná past film 2021
 • Sváteční rande film 2020
 • Ctvery vánoce film 2008
 • Šťastný Nový rok film 2011
 • Last Christmas film 2019
 • Láska nebeská film 2003
 • Prázdniny film 2006

Nejoblíbenější stránky pro romantické filmy

Toto jsou nejznámější internetové filmové portály. Romantické filmy 2024 jsou nabízeny ve velkém. Filmy, které mohou být poučné v každodenním životě svými vtipnými i nepříliš vtipnými životními událostmi a výkladem vztahů.

Bombuj

Nejnavštěvovanější online filmový portál Bombuj nabízí ve svém katalogu více než 400 romantických filmů. K dispozici jsou jak komedie, tak dramata s romantickým nádechem. Vyhledejte filmy, které vás zajímají, v pohodlném a přehledném rozhraní v cz.

Netflix

Filmy o lásce a romantická dramata nebo komedie najdete na mezinárodní filmové platformě Netflix ve velkém množství. Pokud chcete sledovat filmy v angličtině, zde najdete mnoho různých zápletkových filmů o vztazích, zradě a lásce. Aplikace Netflix Smart TV TV je jedním z nejpohodlnějších a nejstarších televizních programů dostupných v Litvě.

O2TV

O2 TV je jedním z nejoblíbenějších filmových serverů, který nabízí nejvíce romantických filmů a seriálů. Kromě úložiště filmů nabízí O2 TV také sledování televize na počítači, telefonu či jiném zařízení.

Topserialy

Romantické filmy nejsou tak běžné jako romantické televizní seriály. Topserialy je speciálně navržená stránka, která je největší databází online seriálů v České republice. To zahrnuje velké množství romantických sérií, které lze sledovat donekonečna. Všechny online seriály jsou uživatelům českého internetu dostupné zdarma.

Sledujfilmy.io

Sledujfilmy je oblíbený filmový web se snadnou navigací k nalezení romantického filmu, který jste už dlouho neviděli. Existuje mnoho romantických komedií a dalších filmů online, které můžete sledovat zdarma. Snadné vyhledávání a rychlá stránka, která poskytuje video obsah v HD kvalitě.

FreeFilm

FreeFilm je velký filmový server. Romantické filmy - více než 800 přeložených do češtiny, stejně jako nejoblíbenější české filmy.

YouTube

Jeden ze starších filmových webů, YouTube, má spoustu filmů v tomto žánru, které by byly skvělým valentýnským večerem při svíčkách.