YouTube - filmy a seriály

YouTube je největší světová video platforma, kde najdete všechny druhy videí. I když první myšlenka je, že to rozhodně nebude to, co chceme, často tomu tak není. Na tomto videoportálu najdete jak české filmy, tak filmy přeložené do češtiny. YouTube je druhá nejnavštěvovanější stránka na světě s největší databází videoobsahu. Než budete hledat filmy online na pochybném místě, zkuste nejprve navštívit YouTube.com.

Titul:YouTube
Postavení:Pracuje
Registrace:Není
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:2
Návštěvnost za měsíc:22.6B*
Adresa stránky:https://youtube.com
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

Portál YouTube zahájil svou činnost v roce 2005 a rychle si rozrostl publikum, protože nabízel stahování svých videí zdarma. Dnes je YouTube považován za médium a je velkým konkurentem tradiční televize. Navíc je tento portál po Googlu druhým největším vyhledávačem na světě.

Možná zde nenajdete nejnovější filmy, které se z portálu rychle mažou, ale známé a sledované starší filmy v lotyštině či ruštině se najdou bez potíží. I přes gigantický uživatelský pohled, který přesahuje několik desítek miliard měsíčně, je portál také velmi inovativní.

Youtube.com vám nabízí sledování videí virtuální reality, 3D videí nebo videí v kvalitě 4K. Stránka se neustále vyvíjí a hledá nové směry, které by byly pro diváky zajímavé. Hlavním zdrojem zisku portálu je umístění inzerce, které pokrývá i náklady na jeho údržbu, které nejsou malé.

YouTube zažil jeden z největších rozmachů v posledních letech, kdy se mobilní internet stal široce dostupným. Tato stránka opravdu nemá konkurenci, protože vyniká ve všech kategoriích hodnocení, kvalitou, přístupností a jednoduchostí.

Všechny online filmové stránky

YouTube snímek obrazovky

YouTube filmy online