Nejlepší filmy 2020

Seznamte se se špičkou nejrelevantnějších filmů roku 2020 – Top 20 nejlepších filmů roku 2020. Tato špička filmů byla vytvořena na základě veřejného hodnocení různých mezinárodních portálů a recenzí diváků. Rok 2020 půjde ve filmovém průmyslu dolů jako rok s nejvíce odkládanými nebo nenatáčenými filmy a filmem s nejnižšími výdělky v historii kvůli celosvětové pandemii Covid-19.

Takový slibný rok začal mnoha různými skvělými uměleckými díly – filmovými oznámeními, jako je nová Bond filmy, pokračování Rychlí a zběsilí a další superhrdinské akční filmy. Globální pandemie COVID-19 na začátku roku však přinesla velmi tvrdé úpravy. Kina se zavírala, filmová studia utrpěla milionové ztráty a celkově byla situace velmi vážná. Rok 2020 lze bezpečně nazvat ztraceným rokem ve filmovém průmyslu. Některé úspěšné filmy v roce 2020 však na svou premiéru ještě čekaly, například komedie a animované filmy, jejichž publikum je nejvěrnější a tyto filmy lze často nalézt v lotyšském nebo ruském jazyce.

Jako jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších filmů a kreslených filmů roku 2020 můžeme vyzdvihnout animovaný film "Soul" a akční film "Tenet", který byl také z velké části natočen v roce naše sousední Estonsko. Filmy 2020 se staly rokem digitálního streamování a video služby jako Netflix zažívají neuvěřitelný růst. Domov pandemie zvýšil počet diváků online filmů na bezprecedentní čísla.

Top z nejpopulárnějších a nejsledovanějších filmů roku 2020

Nejlepší filmy 2020

Filmová špička je vytvořena na základě žebříčků nejoblíbenějších filmových webů na světě, jejich oblíbenosti a příjmů z pokladen. Protože tyto ukazatele často nejsou srovnatelné a drasticky se liší, shromáždili jsme je a vytvořili těchto 20 nejlepší filmy 2020 podle našeho názoru na YTfilmy.cz.

Fantasy Island film
20
SLEDOVAT

Fantasy Island (2020)

Fantasy Island

4.9 Horory Sci-fi

Ve filmu studia Blumhouse nazvaném Fantasy Island mění charismatický pan Roarke v luxusním, leč odlehlém tropickém rezortu tajné sny svých šťastných hostů ve skutečnost. Když se však fantazie stanou noční můrou, musí hosté záhadu ostrova vyřešit, aby si útěkem zachránili život

Můj kámoš špión film
19
SLEDOVAT

Můj kámoš špión (2020)

My Spy

6.3 Akční filmy Komedie

Povedená akční i rodinná komedie o tom, jak může dopadnout setkání agenta CIA jménem JJ, kterého hraje oblíbený drsňák s dobrým srdcem Dave Bautista a devítileté Sophie, která odhalí probíhající tajnou operaci. JJ z toho není nadšený, ale aby se vyhnul prozrazení, musí mazané Sophii slíbit, že ji bude učit, jak se stát neohroženou špionkou. Díky svému odzbrojujícímu šarmu ho prohnaná Sophie dostane do množství situací.

Neviditelný film
18
SLEDOVAT

Neviditelný (2020)

The Invisible Man

7.1 Hororové filmy Thriller

Když Cecilia izolovaná v luxusním sídle majetnického vynálezce si uvědomí, že má-li přežít, musí utéct. To se jí podaří, a když se od expartnerova právníka dozví, že ten její odchod neunesl a spáchal sebevraždu, po letech se může znovu konečně svobodně nadechnout. Existují jen dvě alternativy. Buď se Cecilia regulérně zbláznila, nebo se v její blízkosti pohybuje někdo, kdo je doslova neviditelný a má jediný cíl.

Až na Měsíc film
17
SLEDOVAT

Až na Měsíc (2020)

Over the Moon

6.5 Animované filmy Muzikály Dobrodružné filmy

Animovaný muzikál o dívce, která si postaví kosmickou loď a vydá se hledat mytickou měsíční bohyni. Režie se ujal legendární animátor Glen Keane.

Artemis Fowl film
16
SLEDOVAT

Artemis Fowl (2020)

Artemis Fowl

4.2 Dobrodružné filmy Sci-fi

Artemis Fowl sleduje dobrodružný příběh dvanáctiletého génia Artemise Fowla, který pochází z kdysi bohaté kriminální rodiny. Avšak Artemisův otec byl unesen a Artemisova matka Angelina kvůli tomu chřadne. A tak Artemis Fowl spojí síly s rodinným bodyguardem Butlerem a vydá se do podzemní říše mocného národa skřítků, kteří dost možná za zmizením jeho otce stojí a jejichž nezměrné bohatství by mohlo obnovit zašlou slávu Fowlů...

Wonder Woman 1984 film
15
SLEDOVAT

Wonder Woman 1984 (2020)

Wonder Woman 1984

5.4 Akční filmy Dobrodružné filmy Sci-fi

Ve filmu Wonder Woman 1984 je osud světa opět v ohrožení a zachránit jej může pouze Wonder Woman. Diana Princeová nepozorovaně mezi obyčejnými smrtelníky v zábavných 80. letech minulého století. Ačkoli plně rozvinula své schopnosti, nevystavuje se na veřejnosti, ale věnuje se sbírce starověkých artefaktů a hrdinské činy provádí pouze tajně.

Old Guard: Nesmrtelní film
14
SLEDOVAT

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

The Old Guard

6.6 Akční filmy Thriller

Sloužit navěky je těžší, než se zdá. Tajná skupina záhadných vojáků, kteří nikdy neumírají, chrání pod vedením bojovnice Andy smrtelný svět už stovky let. Jednotka dostane zakázku na záchrannou misi, při které dojde k odhalení jejich nadpřirozených sil. Andy spolu s nejnovější členkou týmu Nile musí jednotce pomoct s likvidací těch, kdo se za každou cenu snaží replikovat a prodávat jejich superschopnosti.

Frčíme film
13
SLEDOVAT

Frčíme (2020)

Onward

7.5 Animované filmy Dobrodružné filmy

Snímek Frčíme , kde dva elfští teenageři Ian a Barley Tichošlápkovi dostanou nečekanou příležitost strávit jeden den se svým zesnulým otcem. V Barleyho dodávce se vydávají na pozoruhodnou výpravu plnou kouzel, zašifrovaných map, nemožných překážek a nepředstavitelných objevů. Když ale jejich nebojácná maminka Laurel zjistí, že jsou její synové pryč, vyrazí je hledat spolu s bývalou bojovnicí známou jako Mantykora.

Podivuhodná proměna Harley Quinn film
12
SLEDOVAT

Podivuhodná proměna Harley Quinn (2020)

Harley Quinn: Birds of Prey

6.1 Akční filmy Komedie

Znáte ten o policajtce, blondýnce, psychopatce a mafiánské princezně? Snímek Birds Of Prey vypráví zvrácený příběh z pohledu samotné Harley způsobem, jakým ho může vylíčit jen ona. Poté, co si Roman Sionis, jeden z nejobávanějších narcistických padouchů Gothamu, a jeho fanatická pravá ruka Victor Zsasz vezmou na mušku mladou dívku Cass, zkažená spodina Gothamu při pátrání po ní obrátí město vzhůru nohama.

Bloodshot film
11
SLEDOVAT

Bloodshot (2020)

Bloodshot

5.7 Akční filmy Drama

Raye Garrisona, který byl zabit v boji a znovu oživen korporací RST jako superhrdina Bloodshot. Nanotechnologie v jeho žilách z něj činní nezastavitelného bojovníka obdařeného nadlidskou silou a schopností okamžitě se uzdravovat. Korporace RST však neovládá pouze Bloodshotovo tělo, ale i jeho mysl a vzpomínky. Ray neví, co je skutečné a co je lež, a tak se rozhodne to zjistit.

Ježek Sonic film
10
SLEDOVAT

Ježek Sonic (2020)

Sonic The Hedgehog

6.5 Komedie Dobrodružné filmy

Ježek Sonic, kultovní komiksová a herní postavička. Snímek Jacka Fowlera od začátku provázela kontroverze, fanouškům se totiž nezdála první podoba oblíbeného modrého hrdiny. Negativní odezva byla tak silná, že tvůrci postavu Sonica kompletně předělali. Výsledkem je zábavná podívaná, plusové body navíc jí přidává nádherně ďábelský Jim Carrey v roli protřelého Doktora Robotnika.

Emma film
9
SLEDOVAT

Emma (2020)

Emma.

6.7 Komedie Romantické filmy Drama

Emma Woodhouseová je hezká, chytrá, bohatá a na svou dobu notně emancipovaná. Jejím dalším projektem se stane plánované spojení mladičké a naivní Harriet s místním farářem. Přestože Emmin otec ji varuje, aby si nezahrávala, a její přítel z dětství George Knightley se jí snaží vysvětlit, že lásce se poručit nedá, dohazovačka Emma tlačí Harriet do sňatku s knězem silou umanutého Amora.

Zprávy ze světa film
8
SLEDOVAT

Zprávy ze světa (2020)

News of the World

6.8 Dobrodružné filmy Drama

Veterán z americké občanské války, který jezdí po celé zemi a přináší lidem zprávy ze světa, se vydá na nebezpečnou cestu přes Texas, aby osiřelé dívce našel nový domov.

Vyproštění film
7
SLEDOVAT

Vyproštění (2020)

Extraction

6.7 Akční filmy Thriller

Neohrožený žoldák se pouští do nejnebezpečnější mise kariéry. Má zločineckému bossovi zachránit uneseného syna.

Mizerové navždy film
6
SLEDOVAT

Mizerové navždy (2020)

Bad Boys for Life

6.6 Akční filmy Komedie

Mizerové Mike Lowrey a Marcus Burnett jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda, která znovu otestuje sílu jejich přátelství a kolegiality.

Lov film
5
SLEDOVAT

Lov (2020)

The Hunt

6.5 Akční filmy Thriller Hororové filmy

Jedenáct lidí se probouzí na mýtině uprostřed lesa. Navzájem se neznají, neví, kde jsou, ani jak se tam dostali. Netuší, že byli vybráni pro velmi specifický účel… stali se lovnou zvěří. Kdo a proč je loví? Než si stačí odpovědět, padnou někteří z nich mrtví k zemi. Normální člověk by takovou situaci neustál, jenže Crystal není normální.

Duše filma
4
SLEDOVAT

Duše (2020)

Soul

8.1 Animované filmy Rodinné filmy Dobrodružné filmy

Film Duše, ve kterém se představí středoškolský učitel hudební výchovy Joe Gardner, který dostane životní šanci hrát v proslulém jazzovém klubu. Jeden chybný krok ho však přenese z ulic New Yorku do Neznáma před, což je fantastické místo, kde čerstvě narozené duše získávají před vstupem na Zemi vlastnosti, návyky i zlozvyky. Která však vůbec nechápe, čím je zrovna lidský život tak výjimečný.

Mulan film
3
SLEDOVAT

Mulan (2020)

Mulan

5.6 Fantasy Dobrodružné filmy Drama

Když císař Číny vydá nařízení, že jeden muž na rodinu musí sloužit v císařské armádě k obraně země před nájezdníky ze severu, Hua Mulan, nejstarší dcera ctěného bojovníka, zaujme místo svého nemocného otce. V přestrojení za muže překonává Hua Jun nástrahy na každém kroku své cesty a učí se využívat své vnitřní síly a přijímat svůj skutečný potenciál. Tato epická cesta z ní nejen učiní ctěného bojovníka, ale vyslouží jí i respekt vděčného národa… a hrdého otce.

Greenland: Poslední úkryt film
2
SLEDOVAT

Greenland: Poslední úkryt (2020)

Greenland

6.4 Akční filmy Thriller

John Garrity s manželkou Allison a malým synem Nathanem se vydávají na nebezpečnou cestu, aby našli útočiště, před obrovskou kometou rychle se blížící k Zemi. Uprostřed děsivých zpráv o tom, že města po celém světě jsou ničena úlomky komety, naši protagonisté bojují s rostoucí panikou a bezprávím, které je obklopuje. Budeme svědky zběsilého útěku do bezpečí. Podaří se jim najít poslední úkryt před globální apokalypsou a najít nový bezpečny domov?

Tenet film
1
SLEDOVAT

Tenet (2020)

Tenet

7.5 Akční filmy Thriller Sci-fi

Hlavní zbraní hrdiny akčního sci-fi spektáklu filmového vizionáře Christophera Nolana je jediné slovo - TENET. V temném světě mezinárodní špionáže bojuje o záchranu celého světa. Vydává se na extrémně komplikovanou misi, ve které pro časoprostor neplatí pravidla, tak jak je známe.

Podívejte se na nejlepší filmy roku 2021 ve zkrácené video verzi:

Podívejte se také na další videa na našem účtu YouTube: YTfilmy