Nejlepší filmy 2023

Seznamte se se špičkou nejrelevantnějších filmy 2023 – Top 45 nejlepší filmy 2023. Tato špička filmů byla vytvořena na základě veřejného hodnocení různých mezinárodních portálů a recenzí diváků. V roce 2023 konečně pandemie trochu ustoupila a diváci mohou vidět filmy, které byly natočeny už dávno předtím, jen čekají na ten správný okamžik pro premiéru. Již v první polovině roku byl rok ve znamení velkého množství pokračování různých úspěšných filmů, jako jsou John Wick: Kapitola 4, Transformers: Probuzení monster a Rychle a zběsile 10. A to je jen začátek.

Filmů v roce 2023 bude ve srovnání s minulými roky mnohem více a mnoho levných trháků bude mít premiéru téměř každý víkend. Jedním z nejočekávanějších filmů zůstává Oppenheimer, který je velmi očekávaný. Studio Marvel samozřejmě v roce 2023 představí filmy s bohatšími speciálními efekty a novými superhrdiny.

Ve filmovém průmyslu se v roce 2023 objeví několik trendů, které ovlivní filmaře, kina i diváky. Za prvé, kina budou pohodlnější s lepšími projektory a zvukovými systémy, jako je IMAX. Jedině tak můžete konkurovat a přilákat více diváků. Za druhé, nejnovější filmy se také začnou rychleji objevovat na Netflixu nebo Amazon Prime a dalších online kinech. Je to dáno tím, že tyto portály pochopily, že očekávaný kvalitní film s rozpoznatelnými herci může přilákat nové uživatele. Proto jsou tyto služby připraveny investovat impozantní sumy peněz do produkce filmů a získat první práva na promítání filmy 2023.

Top z nejpopulárnějších a nejsledovanějších filmů roku 2023

Nejlepší filmy 2023

Filmová špička je vytvořena na základě žebříčků nejoblíbenějších filmových webů na světě, jejich oblíbenosti a příjmů z pokladen. Protože tyto ukazatele často nejsou srovnatelné a drasticky se liší, shromáždili jsme je a vytvořili těchto 45 nejlepší filmy 2023 podle našeho názoru na YTfilmy.cz.

Nic ve zlým film 2023
45
SLEDOVAT VIDEO

Nic ve zlým (2023)

No Hard Feelings

6.4 Komedie Romantické filmy

Film Nic ve zlým- sleduje Maddie, která hledá práci, aby zachránila svůj dům. Přijme nabídku starostlivých rodičů, aby se starala o jejich excentrického syna Percyho. Maddie brzy zjišťuje, že s Percym nic není tak, jak se zdá. Překvapení, komedie a neočekávané situace.

Ant-Man a Wasp: Quantumania film 2023
44
SLEDOVAT VIDEO

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

6.1 Akční filmy Dobrodružné filmy

Film Ant-Man a Wasp: Quantumania. Scott Lang, Hope van Dyne, Hank Pym, Janet van Dyne a Cassie se ocitají v Kvantové říši. Při prozkoumávání této říše se setkávají s podivnými novými tvory. Jejich dobrodružství překračuje hranice reality a nabízí ohromující pohled na kvantový svět.

Vřískot 6 film 2023
43
SLEDOVAT VIDEO

Vřískot 6 (2023)

Scream VI

6.5 Hororové filmy Mysteriózní filmy

Film Vřískot 6 sleduje přeživší Samantha, Tara, Chad a Mindy, kteří se po událostech v Woodsboru přestěhují do New Yorku. Však je opět pronásleduje nový vrah v masce Ghostface, ohrožující jejich životy.

Shazam! Hněv bohů film 2023
42
SLEDOVAT VIDEO

Shazam! Hněv bohů (2023)

Shazam! Fury of the Gods

6.0 Komedie Dobrodružné filmy

Film Shazam! Hněv bohů. Billy s rodinou zápasí s rovnováhou teenagerů a superhrdinů. Pomstychtivé bohyně je vyhrožují. Bojují o životy a superschopnosti, i osud světa.

Transformers: Probuzení monster film 2023
41
SLEDOVAT VIDEO

Transformers: Probuzení monster (2023)

Transformers: Rise of the Beasts

6.1 Akční filmy Sci-fi

Film Transformers: Probuzení monster- představuje boj mezi Autoboty, Decepticony a novým druhem Transformerů, Maximals. Když se objeví hrozba Unicrona, Autoboti spolupracují s Maximals a obyčejnými lidmi, Noahem a Elenou, aby zachránili planetu. Optimus Prime se musí naučit spolupracovat s Optimum Primalom a překonat své ego. Bitva o přežití začíná.

Trollové 3 film 2023
40
SLEDOVAT VIDEO

Trollové 3 (2023)

Trolls Band Together

6.0 Rodinné filmy Animované filmy

Film Trollové 3 odhaluje minulost Brancha a jeho bratrů z chlapecké skupiny BroZone. Když je Floyd unesen, Branch a Poppy se vydávají na cestu, aby spojili bratry a zachránili ho.

Blue Beetle film 2023
39
SLEDOVAT VIDEO

Blue Beetle (2023)

Blue Beetle

6.2 Akční filmy Dobrodružné filmy

Film Blue Beetle sleduje Jaimeho Reyese, čerstvého absolventa, který se vrátí domů pln nadějí do budoucna. Jeho život se změní, když se setká s mimozemskou relikvií Skarabeem, který jej vybere jako svého hostitele. Jaime získá neuvěřitelné brnění a stává se superhrdinou Blue Beetlem.

Přízraky v Benátkách film 2023
38
SLEDOVAT VIDEO

Přízraky v Benátkách (2023)

A Haunting in Venice

6.8 Hororové filmy Krimi

Film Přízraky v Benátkách se odehrává v poválečných Benátkách, kde se Poirot nechtěně účastní seance. Když je jedna z hostů zavražděna, je na něm, jako bývalém detektivovi, odhalit vraha.

Godzilla Minus One film 2023
37
SLEDOVAT VIDEO

Godzilla Minus One (2023)

Godzilla Minus One

8.3 Akční filmy Drama

Ve filmu Godzilla Minus One se Japonsko po druhé světové válce potýká s novým nepřítelem - Godzillou, která vznikne z jaderného spadu. Útoky monstrum zhoršují situaci zemi, která je již na pokraji. Lidé se snaží přežít a bránit se, ale úkol je enormní.

Ptáci stěhováci film 2023
36
SLEDOVAT VIDEO

Ptáci stěhováci (2023)

Migration

6.7 Komedie Animované filmy

Film Ptáci stěhováci - je rodinnou animovanou komedií o kachní rodině, která přesvědčuje svého ochranitelského otce, aby se připojil k jejich dobrodružné dovolené. Tato komedie pochází od tvůrců Mimoňů.

Rychle a zběsile 10 film 2023
35
SLEDOVAT VIDEO

Rychle a zběsile 10 (2023)

Fast X

5.8 Akční filmy Krimi

Film Rychle a zběsile 10 přináší osudový střet Dominic Toretta s Dante, synem mocného narkobarona. Dante chce pomstít svého otce tím, že zasáhne do Domova života i jeho rodiny. Dominic se rozhodne Danteho zastavit, ale zjistí, že čelí neúprosnému a rafinovanému nepříteli. Boj se rozšíří po celém světě, s důrazem na Řím a jeho asfalt, kde dojde k ohromnému souboji.

Jeanne du Barry - Králova milenka film 2023
34
SLEDOVAT VIDEO

Jeanne du Barry - Králova milenka (2023)

Jeanne du Barry

6.8 Životopisný filmy Historické filmy

Film Jeanne du Barry - Králova milenka - sleduje vzestup Jeanne, mladé dívky z chudých poměrů, která díky svému půvabu a inteligenci stane oblíbenkyní krále Ludvíka XV. Jejich vášnivý vztah bouří konvence a způsobuje skandál ve Versailles. Její vliv na krále vrací jeho chuť k životu.

Smrtelné zlo: Probuzení film 2023
33
SLEDOVAT VIDEO

Smrtelné zlo: Probuzení (2023)

Evil Dead Rise

6.6 Hororové filmy

Film Smrtelné zlo: Probuzení- přináší zvrácený příběh o dvou odcizených sestrách, které se setkají uprostřed města. Probuzení démonů posedlých masem je vrhne do boje o přežití a konfrontuje je s nejhorší verzí rodiny. Film přenáší hororovou klasiku z lesů do města.

Tlapková patrola ve velkofilmu film 2023
32
SLEDOVAT VIDEO

Tlapková patrola ve velkofilmu (2023)

PAW Patrol: The Mighty Movie

6.1 Animované filmy Dobrodružné filmy

Film Tlapková patrola ve velkofilmu sleduje, jak pejsci získají superschopnosti po pádu magického meteoritu. Skye, nejmenší členka týmu, se její sen splní. Avšak, bývalý starosta Humdinger a vědkyně Victoria Vance se snaží pejsky připravit o jejich schopnosti. Tlapková patrola musí zastavit zlo a zachránit Adventure City.

Marvels film 2023
31
SLEDOVAT VIDEO

Marvels (2023)

The Marvels

5.6 Akční filmy Fantasy

Film Marvels sleduje Captain Marvel (Carol Danvers), která získává zpět svou identitu a pomstí se kreejským tyranským vládcům. Při pátrání po kreejském revolucionáři se spojí s Ms. Marvel (Kamala Khan) a astronautkou Monicou Rambeau. Tato nesourodá trojice musí spolupracovat a zachránit destabilizovaný vesmír.

30 nejlepší filmy 2023 na základě hodnocení a sledování filmů na různých portálech kin.
Creed 3 film 2023
30
SLEDOVAT VIDEO

Creed 3 (2023)

Creed III

6.8 Drama Sport

Film Creed III. Adonis Creed, již slavný v boxerském světě, si užívá úspěchů v kariéře i rodinném životě. Avšak když se jeho dětský přítel a bývalý boxerský talent Damian vrátí po dlouhém vězení, touží po své šanci v ringu. Konfrontace přátel se stane osudem a Adonis musí vsadit svou budoucnost na souboj s neohroženým Damianem.

Priscilla film 2023
29
SLEDOVAT VIDEO

Priscilla (2023)

Priscilla

6.8 Drama Životopisný filmy

Film Priscilla je inspirován pamětmi Priscilly Presley Elvis a já, líčícími jejich romantický vztah. Přestože se seznámili, když jí bylo čtrnáct, jejich láska je považována za pohádku v popkultuře. Děj filmu se zaměřuje hlavně na Priscillu, přičemž vztah s Elvisem je pozadím dramatických epizod.

Peníze těch tupců film 2023
28
SLEDOVAT VIDEO

Peníze těch tupců (2023)

Dumb Money

7.1 Komedie Životopisný filmy

Film Peníze těch tupců - zobrazuje skupinu amatérských investorů, kteří na internetu koordinovaně navyšují hodnotu společnosti GameStop na Wall Street, což má vážné důsledky pro významné hedgeové fondy a short selleře.

Indiana Jones a nástroj osudu film 2023
27
SLEDOVAT VIDEO

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Indiana Jones and the Dial of Destiny

6.7 Akční filmy Dobrodružné filmy

Film Indiana Jones a nástroj osudu- přináší návrat legendárního hrdiny Indiany Jonese v pátém pokračování. Indy se potýká s blížícím se odchodem do důchodu a s novou érou, ve které se cítí ztracený. Avšak když se známé zlo vrátí prostřednictvím starého rivala, Indy musí opět vyrazit na dobrodružství, aby ochránil mocný artefakt před zlými silami.

Mezi živly film 2023
26
SLEDOVAT VIDEO

Mezi živly (2023)

Elemental

7.0 Animované filmy Dobrodružné filmy

Film Mezi živly od Disney a Pixaru je originální snímek odehrávající se ve Městě živlů, kde spolu žijí ohně, vody, země a vzduch. Hlavní hrdinka Jiskra se seznámí s Vlhošem a začne pochybovat o světě, který zná. Jejich setkání přináší nové pohledy a dobrodružství do života.

May December film 2023
25
SLEDOVAT VIDEO

May December (2023)

May December

6.9 Komedie Drama

V May December se slavná herečka Elizabeth Berry připravuje na roli Gracie Atherton-Yoo. Přijíždí do Maine, aby poznala ženu, jejíž životní příběh způsobil před dvaceti lety senzaci v bulváru i v celé zemi.

Saw X film 2023
24
SLEDOVAT VIDEO

Saw X (2023)

Saw X

7.1 Hororové filmy Mysteriózní filmy

Ve filmu Saw X, mezi událostmi Saw I a II, nemocný John Kramer cestuje za experimentálním léčebným zákrokem do Mexika a odhaluje šokující podvod. Vztyčuje svůj krvavý prapor a využívá sofistikovaných pastí, aby vykonával svoji morální spravedlnost na těch, kdo využívají nevinné.

Malá mořská víla film 2023
23
SLEDOVAT VIDEO

Malá mořská víla (2023)

The Little Mermaid

7.2 Rodinné filmy Fantasy

Malá mořská víla, Ariel, touží po dobrodružství na souši. Zamiluje se do prince Erika, ačkoli je to zakázáno. Smluvou s mořskou čarodějnicí Uršulou získá lidskou podobu, ale riskuje svůj život i otčímkovu korunu. Ariel musí rozhodnout mezi láskou a svým mořským domovem.

Aquaman a ztracené království film 2023
22
SLEDOVAT VIDEO

Aquaman a ztracené království (2023)

Aquaman and the Lost Kingdom

6.0 Akční filmy Fantasy

V Aquaman a ztraceném království - Arthur žádá o pomoc svého bratra Orma, aby ochránil Atlantidu před Black Mantou, který chce pomstít svého otce ničivou zbraní. Společně se pokouší zachránit království před zkázou.

Den díkůvzdání film 2023
21
SLEDOVAT VIDEO

Den díkůvzdání (2023)

Thanksgiving

6.9 Hororové filmy Mysteriózní filmy

Ve filmu Den díkůvzdání - v Plymouthu, kde se traduje Díkůvzdání, Black Friday končí tragédií. Za rok ve městě začne řádit záhadný zabiják. Na začátku to vypadá jako náhoda, ale brzy se ukáže, že je součástí precizního plánu. Objeví obyvatelé vraha až poté, co začne jeho zlověstná mise ohrožovat jejich svátky.

Ferrari film 2023
20
SLEDOVAT VIDEO

Ferrari (2023)

Ferrari

6.8 Životopisný filmy Historické filmy

Film Ferrari se odehrává v létě 1957, kdy bývalý závodník Ferrari čelí krizi. Příběh se zaměřuje na jeho osobní i profesní problémy, včetně problémů v manželství a finanční situace jeho společnosti. Film rovněž zdůrazňuje roli jeho rodiny v rozvoji značky Ferrari a formule 1 závodů.

Super Mario Bros. ve filmu film 2023
19
SLEDOVAT VIDEO

Super Mario Bros. ve filmu (2023)

The Super Mario Bros. Movie

7.1 Animované filmy Dobrodružné filmy

Film Super Mario Bros. ve filmu sleduje bratry Mario a Luigiho, kteří se ocitnou v fantastickém světě, kde musí bojovat proti králi Bowserovi a zachránit princeznu Peach. I přes svou nezkušenost se rozhodnou postavit se nebezpečí a zachránit své blízké. Překážky je neodradí, protože jsou Super Mario.

The Covenant film 2023
18
SLEDOVAT VIDEO

The Covenant (2023)

The Covenant

7.5 Thriller Válečné filmy

Film The Covenant sleduje seržanta Johna Kinleyho a místního tlumočníka Ahmeda v Afghánistánu. Po přepadení jejich jednotky jsou jedinými přeživšími. Ahmed riskuje život, aby Kinleyho dopravil do bezpečí. Po návratu do USA zjistí Kinley, že Ahmed a jeho rodina nebyli evakuováni. Kinley se rozhodne vrátit se do války a zachránit je před místními milicemi.

Zabijáci rozkvetlého měsíce film 2023
17
SLEDOVAT VIDEO

Zabijáci rozkvetlého měsíce (2023)

Killers of the Flower Moon

9.2 Krimi Historické filmy

Film Zabijáci rozkvetlého měsíce sleduje sérii záhadných vražd příslušníků kmene Osedžů ve 20. letech 20. století. FBI, včetně J. Edgara Hoovera, vede rozsáhlé vyšetřování těchto tragických událostí ve Spojených státech.

Dungeons and Dragons: Čest zlodějů film 2023
16
SLEDOVAT VIDEO

Dungeons and Dragons: Čest zlodějů (2023)

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

7.3 Fantasy Dobrodružné filmy

Film Dungeons & Dragons: Čest zlodějů. Zpěvák-zloděj Edgin se ocitne ve společnosti nelítostných zabijáků a mocných čarodějů, když nešťastnou náhodou zapletl svět do problémů. S citem cti se rozhodne napravit své chyby, ale potřebuje tým, který by mu pomohl. Společně s válečnicí, rytířem, mágem a druidkou se vydávají na nebezpečnou misi.

15 populárnější filmy 2023. Najděte filmy na nejlepších filmových portálech nebo kinech.
Želvy Ninja: Mutantí chaos film 2023
15
SLEDOVAT VIDEO

Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

7.3 Akční filmy Animované filmy

Film Želvy Ninja: Mutantí chaos sleduje želví bratry, kteří se snaží získat lásku New Yorku a bojují proti armádě mutantů.

Equalizer 3: Poslední kapitola film 2023
14
SLEDOVAT VIDEO

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

The Equalizer 3

7.0 Thriller Krimi

Film Equalizer 3: Poslední kapitola sleduje Roberta McCalla, který se snaží vyrovnat s minulostí a bojovat za spravedlnost. Když se usadí v jižní Itálii, zjistí, že jeho noví přátelé jsou ohroženi zločineckou mafií. McCall se rozhodne stát se jejich ochráncem a postavit se proti moci zla.

Napoleon film 2023
13
SLEDOVAT VIDEO

Napoleon (2023)

Napoleon

6.4 Akční filmy Životopisný filmy

Film Napoleon je epické drama o životě francouzského císaře Napoleona Bonaparte, jeho vzestupu k moci a vztahu s Josephine. Přináší pohled na jeho vojenské a politické taktiky a zahrnuje dynamické scény bitev.

Gran Turismo film 2023
12
SLEDOVAT VIDEO

Gran Turismo (2023)

Gran Turismo

7.3 Drama Dobrodružné filmy

Film Gran Turismo vypráví o dospívajícím hráči Gran Turisma, který se díky svým herním schopnostem stane profesionálním závodním jezdcem. Příběh je inspirován skutečným příběhem a zachycuje plnění jeho snu.

Stvořitel film 2023
11
SLEDOVAT VIDEO

Stvořitel (2023)

The Creator

7.2 Akční filmy Sci-fi

Film Stvořitel se odehrává uprostřed války mezi lidmi a umělou inteligencí. Joshua, bývalý speciální agent, je pověřen úkolem najít a zlikvidovat Stvořitele, tvůrce pokročilé umělé inteligence a záhadné zbraně s mocí zničit lidstvo. Joshua a jeho tým se vydávají přes nepřátelské linie, ale zjišťují, že zbraň je v podobě malého dítěte.

10 nejlepší filmy 2023. Zjistěte, které to jsou, a podívejte se na ně na online filmových portálech.
Hunger Games: Balada o ptácích a hadech film 2023
10
SLEDOVAT VIDEO

Hunger Games: Balada o ptácích a hadech (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes

6.8 Drama Dobrodružné filmy

Film Hunger Games: Balada o ptácích a hadech sleduje osmnáctiletého Coriolanuse Snowa, který se snaží zachránit svůj rod. Jako mentor se mu přidělí dívka Lucy Gray Bairdová. Její odvážný zpěv upoutá pozornost celého Panemu a Snow si uvědomí, že může změnit nepříznivou situaci. Spojí se s Lucy a společně se vydají na nebezpečnou cestu. Konečně se ukáže, kdo je pták a kdo had.

Mluv se mnou film 2023
9
SLEDOVAT VIDEO

Mluv se mnou (2023)

Talk to Me

7.2 Hororové filmy Thriller

Film Mluv se mnou sleduje skupinu přátel, která objeví záhadnou mumifikovanou ruku s nadpřirozenými schopnostmi. Hračka se stane populární na večírcích, ale při jedné seanci se světy spojí příliš dlouho a probudí se děsivé nadpřirozené síly. Přátelé musí zastavit chaos a zachránit svět.

Wonka film 2023
8
SLEDOVAT VIDEO

Wonka (2023)

Wonka

7.1 Komedie Rodinné filmy

Film Wonka odhaluje záhadný příběh vynálezce, kouzelníka a výrobce čokolády Willyho Wonky a jeho cestu k oblibě a slávě, kterou známe dnes.

Air: Zrození legendy film 2023
7
SLEDOVAT VIDEO

Air: Zrození legendy (2023)

Air

7.4 Drama Sport

Film Air: Zrození legendy- vypráví o manažerovi Sonnym Vaccaroovi a jeho spolupráci s nováčkem Michaelem Jordanem. Díky značce Air Jordan se stane revolucí ve světě sportu. Příběh sleduje rizikovou hru týmu a matčinu nekompromisní vizi pro svého talentovaného syna, který se stane nejlepším basketbalistou všech dob.

Barbie film 2023
6
SLEDOVAT VIDEO

Barbie (2023)

Barbie

7.1 Komedie Fantasy

Film Barbie. Panenka z Barbielandu je vyhoštěna a odhaluje dobrodružství ve skutečném světě. Akční hraný film inspirovaný populární řadou hraček Barbie.

Spider-Man: Napříč paralelními světy film 2023
5
SLEDOVAT VIDEO

Spider-Man: Napříč paralelními světy (2023)

Spider-Man: Across the Spider-Verse

8.7 Akční filmy Animované filmy

Film Spider-Man: Napříč paralelními světy- sleduje Milese Moralese, který se vydává s Gwen na jízdu Mnohovesmírem. Setkává se s novou partou Pavoučích hrdinů a musí se vypořádat s nebezpečím ohrožujícím paralelní světy. Miles se musí přehodnotit a najít způsob, jak zachránit své blízké.

Strážci Galaxie: Volume 3 film 2023
4
SLEDOVAT VIDEO

Strážci Galaxie: Volume 3 (2023)

Guardians of the Galaxy Vol. 3

7.9 Akční filmy Dobrodružné filmy

Ve filmu Strážci Galaxie: Volume 3 se parta vesmírních ztroskotanců usazuje na Kdovíkde. Rocketova minulost však ohrožuje jejich klidný život. Peter Quill vede tým na nebezpečnou misi, aby zachránil Rocketa a přežil. Konec Strážců, jak je známe, je na vahách. Akce, dobrodružství a emocionální zápletky.

John Wick: Kapitola 4 film 2023
3
SLEDOVAT VIDEO

John Wick: Kapitola 4 (2023)

John Wick: Chapter 4

7.8 Thriller Krimi

Film John Wick: Kapitola 4. John Wick hledá způsob, jak zničit Nejvyšší radu. Musí čelit novému mocnému nepříteli s mnoha spojenci. Stará přátelství se mění v nepřátelství, což ztěžuje získání svobody a úspěch Johna Wicka.

Mission: Impossible Odplata - První část film 2023
2
SLEDOVAT VIDEO

Mission: Impossible Odplata - První část (2023)

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One

7.9 Akční filmy Dobrodružné filmy

Film Mission: Impossible Odplata - První část. Ethan s týmem IMF sleduje zbraň s ničivým potenciálem. Musí ji získat dřív než šílenec. Pátrání je zběsilé a nebezpečné, Ethan se ohlíží za minulostí. Gabriel zná jeho slabinu. Ethan přehodnotí prioritu mezi bezpečím a úspěchem mise.

Oppenheimer film 2023
1
SLEDOVAT VIDEO

Oppenheimer (2023)

Oppenheimer

8.5 Drama Životopisný filmy

Film Oppenheimer pojednává o klíčovém aktérovi Projektu Manhattan, astrofyziKu Robertu Oppenheimerovi. V době Druhé světové války bojují Spojené státy a Německo o atomovou bombu a rozhodující převahu. Oppenheimer a jeho tým se snaží v časové tísni sestrojit ničivý vynález, který však může zničit celý svět.

Nejlepší filmy 2023 jistě nezklamou ani ty nejnáročnější diváky, protože všechny nejoblíbenější filmové žánry jsou zastoupeny kvalitními filmy.

Další filmy roku 2023

Ne všechny filmy 2023 jsou ve filmovém žebříčku, takže tyto méně oblíbené filmy lze najít na tomto seznamu. To nutně neznamená, že tyto filmy jsou horší. Tyto filmy jsou však hodnoceny níže.

 • Jízda smrti film 2023
 • Sound of Freedom film 2023
 • The Secret Kingdom film 2023
 • Sestra II film 2023
 • Dcera divočiny film 2023
 • Pavučina film 2023
 • After: Odloučení film 2023
 • Boonie Bears: Guardian Code film 2023
 • Dear David film 2023
 • DogMan film 2023
 • Freelance film 2023
 • Headspace film 2023
 • Démon ve mně film 2023
 • Puppy Love film 2023
 • Zběsilá jízda film 2023
 • Generace F film 2023
 • Nefarious film 2023
 • Strašidelný dům film 2023
 • Expend4bles: Postr4datelní film 2023
 • Last Voyage of the Demeter film 2023
 • Sanctuary film 2023
 • Meg 2: Příkop film 2023
 • The Portable Door film 2023
 • Kostlivec film 2023
 • Letíme 2 film 2023
 • Kandahar film 2023
 • Insidious: Červené dveře film 2023
 • Hypnotik film 2023
 • Asteroid City film 2023
 • Pappa Mia! film 2023
 • Papežův vymítač film 2023
 • Flash film 2023
 • Krakenteena Ruby film 2023
 • Znovu se zamilovat film 2023
 • Úžasný Mauric film 2023
 • Mayday film 2023
 • Medvěd na koksu film 2023
 • Možná řeknu ano film 2023
 • 65 film 2023
 • Renfield film 2023
 • Shotgun Wedding film 2023
 • Beruška a Černý kocour film 2023
 • Tři mušketýři: D'Artagnan film 2023
 • Sick Girl film 2023
 • Chudáčci film 2023
 • Strašidlo cantervillské film 2023
 • Dangerous Waters film 2023
 • S tebou nikdy film 2023
 • In the Land of Saints and Sinners film 2023
 • Železní bratři film 2023
 • Silent Night film 2023
 • Jeden život film 2023
 • Nezvěstná film 2023