Stream.cz - TV kanály, filmy, seriály

Stream.cz - portál videoobsahu vznikl v roce 2006 a byl určen pro originální videoobsah, jako jsou dokumenty, hudební videa a videoklipy. Stream.cz se postupem času stal snad jedním z nejpopulárnějších mediálních portálů v České republice, což mu umožnilo konkurovat YouTube, což se jeví jako nedosažitelný úspěch. V současné době na této webové stránce najdete širokou škálu programů, seriálů a mnoho dalšího užitečného videoobsahu.

Titul:Stream.cz
Postavení:Pracuje
Registrace:Je
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:2
Návštěvnost za měsíc:38M*
Adresa stránky:https://www.stream.cz
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

Spolu s videoobsahem začal Stream.cz nabízet i Online televizi, což byla pohodlná a snadno ovladatelná platforma s několikadenním archivem. Online TV se však v roce 2019 přesunula pod jinou stránku - Televizeseznam.cz. Tímto způsobem bez záměny dvou různých produktů.

Videoplatforma Stream.cz nabízí filmy, hudbu a programy pro každý vkus. Většina obsahu je zdarma. Některá videa lze sledovat pouze z českých IP adres nebo vyžadují registrovaného uživatele. Každému videu předchází několik reklam.

Chcete-li se vyhnout nebo snížit počet reklam na stránce Stream.cz, můžete se zaregistrovat a zakoupit si Premium účet. Tímto způsobem budete mít přístup k více videím a méně reklamám. Samotná stránka je velmi snadno použitelná na všech zařízeních, jako je počítač, telefon nebo tablet.

Všechny online filmové stránky

Stream.cz snímek obrazovky

Stream.cz filmy online