Disney+ filmy a seriály

Disney+ je americká služba pro streamování videa s největším výběrem filmů a kreslených filmů na světě. Disney Plus je specializovaná filmová platforma od The Walt Disney Company, která nabízí obsah od National Geographic, Star Wars, Marvel a Disney. Jsou to známá filmová studia po celém světě, která každoročně uvádějí nejsledovanější filmy světa. Shrneme-li tato fakta, lze říci, že Disney+ nabízí svým divákům neomezený obsah filmů, pořadů a pořadů.

Titul:Disney+
Postavení:Pracuje
Registrace:Je
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:106
Návštěvnost za měsíc:356M*
Adresa stránky:https://disneyplus.com
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

Tato služba filmu a televizních seriálů je v současné době zastoupena po celém světě, ale zpočátku byla spuštěna pouze v USA v roce 2019. Od roku 2022 je dostupný i v České republice. Obsah je sice omezený, ale i tak je to dost na to, aby si každý člen rodiny našel film, který chce. Online filmy a další videoobsah jsou k dispozici pouze v angličtině. Nehledě na to, že mnoho animovaných filmů v kinech bylo přeloženo. Disney Plus tyto překlady nenabízí.

Jedním z hlavních konkurentů Disney+ je celosvětově nejpopulárnější video služba – Netflix. Má dostatek vlastního originálního obsahu. V současné době je Netflix nejoblíbenější zahraniční filmovou streamovací službou v pobaltských státech. Pokud vás více zajímá sledování filmů v litevštině, pak doporučenou filmovou platformou je O2TV.

Disney Plus nabízí obsah na všech moderních zařízeních: telefonech, tabletech, počítačích, televizorech. K dispozici jsou speciálně vyvinuté aplikace pro iOS, Android, Apple TV a různé operační systémy Smart TV.

Všechny online filmové stránky

Disney+ snímek obrazovky

Disney+ filmy online