O2TV - TV kanály, filmy, seriály

O2TV je jednou z největších video služeb v České republice. Filmy, seriály, výtvory a televize s archivem – to vše je obsah, který lze sledovat v pohodlně vytvořených aplikacích pro televizi, telefon a počítač. Filmové platformě Netflixu může konkurovat široká škála obsahu. O2 je největším poskytovatelem optického přístupu k internetu v České republice. O2 TV je oblíbený videoobsahový portál se stovkami tisíc uživatelů.

Titul:O2TV
Postavení:Pracuje
Registrace:Je
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:3
Návštěvnost za měsíc:5'300'000*
Adresa stránky:https://www.o2tv.cz
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

O2TV nabízí filmy v češtině a angličtině. Všechny druhy filmových žánrů – komedie, horory, akční filmy nebo thrillery – budou k dispozici v široké škále. Pro děti je připravena široká nabídka animovaných filmů pro různé chutě. Kromě katalogu filmů nabízí O2 TV online také pohodlnou televizi s archivem.

Pokud jste nestihli přímý přenos basketbalového utkání, zpravodajství nebo reality show, O2TV umožňuje sledovat záznam bez reklam. Kromě televize jsou k dispozici i půjčovny filmů. Nejnovější filmy, které právě vyšly z kin, budou dostupné na vašem telefonu nebo televizi během několika sekund.

O2TV není zdarma, ale čekáním na akční nabídku můžete získat dobrou cenu. Uživatelé mobilního internetu si mohou vybrat balíček s televizí a získat tak levnější měsíční paušál.

Všechny online filmové stránky

O2TV snímek obrazovky

O2TV filmy online