Netflix - filmy a seriály

Netflix je v současnosti celosvětově nejoblíbenější online filmová platforma, kde je možné sledovat vlastní filmy, seriály, televizní pořady Netflixu, ale i filmy světových studií, jako je Spider-Man nebo Minions. Netflix novinky. Tato společnost způsobila revoluci ve filmovém průmyslu a učinila jej snadno dostupným pro kohokoli na světě s dobrým připojením k internetu. Nejlepší seriály a dokumenty Netflix sledovaly stovky milionů lidí. Každý týden je nabízen nový obsah: filmy, seriály nebo reality show.

Titul:Netflix
Postavení:Pracuje
Registrace:Je
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:22
Návštěvnost za měsíc:2.0B*
Adresa stránky:https://www.netflix.com
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

Netflix se objevil již v roce 1997 a jeho hlavní činností bylo půjčování filmů na DVD s novým přístupem. Zaplacením předplatného můžete sledovat a měnit filmy na DVD. Postupem času společnost digitalizovala předplatné těchto filmů a začala tak nabízet online filmovou platformu za rozumný měsíční poplatek. Popularita Netflixu nadále rostla a Netflix se zaměřil na vytváření různých filmů a seriálů, které poskytovaly jedinečný obsah, který nebylo možné legálně získat mimo platformu Netflix.

Netflix nabízí velmi pohodlnou strukturu s filmy a seriály online. Veškerý obsah lze sledovat na telefonech, počítačích, tabletech nebo televizorech až v kvalitě 4K. Tato platforma se na mnoho let stala měřítkem pro mnoho dalších internetových společností a nyní je možné najít mnoho alternativ Netflixu, jako je Disney+ nebo platforma filmů a seriálů české výroby: iPrima.

Každý den sleduje seriál Netflix několik stovek milionů lidí, což dokazuje jeho kvalitu. V poslední době se k Netflixu přidaly i filmy natočené v České republice. Většinou je však veškerý obsah dostupný pouze v angličtině. Při přihlášení k odběru Netflixu počítejte s tím, že české filmy, seriály nebo filmy s českým překladem nebudou dostupné.

Všechny online filmové stránky

Netflix snímek obrazovky

Netflix filmy online