iPrima - TV kanály, filmy, seriály

iPrima je velká platforma pro videoobsah. Online platforma pro streamování filmů a TV s možností archivace. Vlastníkem iPrimy je FTV Prima, která také vlastní většinu nejsledovanějších televizních kanálů v České republice. Bez nadsázky lze iPrimu označit za největší lokální projekt českého videoobsahu.

Základem této video platformy je televize iPrima, která obsahuje mnoho televizních kanálů s možností archivace až 7 dní, což poskytuje pohodlné možnosti interaktivní televize. Seznam kanálů iPrima je poměrně široký, takže si každý může najít obsah, který ho zajímá; iPrima filmů, která má katalog tisíců lotyšských filmů a ruských filmů a obsah s lotyšskými nebo ruskými titulky.

Titul:iPrima
Postavení:Pracuje
Registrace:Je
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:5
Návštěvnost za měsíc:20M*
Adresa stránky:https://www.iprima.cz
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

Ke sledování iPrima nepotřebujete dekodér, protože podporuje všechny oblíbené weby pro sledování. Lze jej snadno sledovat pomocí aplikací pro Andorid nebo iOS, iPrima na Smart TV je dostupná na platformách několika výrobců televizorů (WebOS, Tizen, Android) a lze jej snadno sledovat i na běžném počítači.

Bezplatné prohlížení iPrimy je možné pomocí jedné z pravidelných akcí. Možná dlouhodobé předplatné – startovací balíček, který poskytne až 3 měsíce sledování zdarma. Tuto službu lze výhodně předplatit akčním nabídkám. Často platforma také nabízí bezplatnou zkušební verzi.

Recenze iPrima jsou na vyzkoušení této platformy pro sledování filmů nebo sportovního obsahu vcelku pozitivní. V současné době by jedním z hlavních konkurentů této platformy mohly být O2 TV nebo Netflix. iPrima je však také schopna nabídnout nejširší nabídku TV kanálů vyráběných v České republice.

Všechny online filmové stránky

iPrima snímek obrazovky

iPrima filmy online