Filmycesky - filmy a seriály

Filmycesky.cz je v České republice známý filmový portál, kde najdete online mnoho dobrých komedií, dramat a romantických filmů v českém jazyce. V současné době lze na tomto portálu videoobsahu nalézt více než 5000 filmů. Všechny nejnovější filmy jsou k dispozici zdarma a okamžitě. Katalog stránek je pravidelně aktualizován o novější video soubory v HD kvalitě. Tento web má pohodlný, promyšlený a vkusný design, který lze snadno používat na počítači nebo chytrém telefonu. Filmycesky zobrazuje vlezlou reklamu, kterou lze snadno zablokovat různými programy.

Titul:Filmycesky
Postavení:Pracuje
Registrace:Není
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:49
Návštěvnost za měsíc:538'000*
Adresa stránky:https://filmycesky.cz
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

Vzhledem k tomu, že tento web nabízí velké množství hororových filmů v angličtině, je tento zdroj oblíbený nejen u našich krajanů z Velké Británie, ale také u uživatelů z USA, Německa, Norska a dalších zemí na základě veřejných údajů z různých internetových zdrojů.

Přestože je však kvalita obsahu tohoto portálu na velmi vysoké úrovni a najdete zde novější filmy, je otázka autorských práv Filmycesky pod velkým otazníkem. V dolní části webové stránky je prohlášení DMCA, že stránka obsahuje pouze odkazy na stránky jiných filmů a že na serverech není hostován žádný film, televizní seriál ani žádný jiný video materiál. Jako alternativu ke sledování filmů na internetu můžete zvážit Bombuj, což je podle počtu návštěvníků ještě větší filmová stránka.

Ke sledování filmů z nabídky Filmycesky.cz potřebujete moderní internetový prohlížeč s podporou HTML5 a nejoblíbenějších video kodeků, jako je Chorme, Safari či jiné, a dostatečně rychlé připojení k internetu, abyste mohli sledovat filmy v HD kvalitě.

Všechny online filmové stránky

Filmycesky snímek obrazovky

Filmycesky filmy online