FilmPlanet

FilmPlanet je v současnosti druhým nejnavštěvovanějším online filmovým portálem v České republice, kde najdete mnoho vynikajících komedií, dramat a romantických online filmů v českém jazyce. V současné době lze na tomto videoobsahovém portálu nalézt několik tisíc filmů. Všechny nejnovější filmy jsou k dispozici zdarma a okamžitě. Katalog stránek je pravidelně aktualizován o novější video soubory v HD kvalitě. Tento web má pohodlný, promyšlený a vkusný design, který lze snadno používat na počítači nebo chytrém telefonu. FilmPlaneta obsahuje rušivé reklamy, které lze blokovat pomocí blokovačů reklam.

Titul:FilmPlanet
Postavení:Pracuje
Registrace:Není
Podívejte se na nejnovější filmy na našem kanálu YouTube →
SimilarWeb:30
Návštěvnost za měsíc:902'000*
Adresa stránky:https://filmplanet.to
* Údaje o návštěvnících získané z Similarweb.com

Za zmínku stojí fakt, že velká část návštěvníků této filmové stránky FilmpPlanet pochází ze zemí mimo Českou republiku. Vzhledem k tomu, že tento web nabízí velké množství hororových filmů v angličtině, je tento zdroj oblíbený nejen u našich krajanů z Velké Británie, ale také u uživatelů z USA, Německa, Norska a dalších zemí na základě veřejných údajů z různých internetových zdrojů.

Přestože je kvalita obsahu tohoto portálu velmi vysoká a najdete zde nejnovější filmy z roku 2022, otázka autorských práv Filmplanet je pod velkým otazníkem. V dolní části webové stránky je prohlášení DMCA, že stránka obsahuje pouze odkazy na stránky jiných filmů a že na serverech není hostován žádný film, televizní seriál ani žádný jiný video materiál. Jako alternativu pro sledování filmů na internetu můžete zvážit Freefilm.to, což je co do návštěvnosti menší stránka, ale stále nabízí část videoobsahu, který je dostupný na FilmPlaneta.

Ke sledování filmů z nabídky FilmPlanet potřebujete moderní internetový prohlížeč s podporou HTML5 a nejpopulárnějších video kodeků, jako je Chorme, Safari či jiné, a dostatečně rychlé připojení k internetu, abyste mohli filmy sledovat. v HD kvalitě. Při sledování video obsahu na smartphonu byste měli počítat s využitím několika dostatečně velkých dat, pokud jsou ve vybraném mobilním připojení omezena.

Všechny online filmové stránky

FilmPlanet snímek obrazovky

FilmPlanet filmy online